previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Újra ELTE FIT NIGHT5 fitness fesztivál!

Az ELTE SPORT Kft. szervezésében ötödik alkalommal kerül megrendezésre október 13-án az ELTE FIT Night5 az ELTE EHÖK-el, a BEAC-al, az ELTE Szolgáltató Központtal és az ELTE ESI-vel együttműködve.Az éjszakába nyúló szabadidősport rendezvényen a fitt sportágak korszerű változataival találkozhatnak a mozogni vágyó egyetemi polgárok.

SZERETNÉD KIPRÓBÁLNI A LEGKORSZERŰBB FITT SPORTÁGAKAT HOZZÁÉRTŐK SEGÍTSÉGÉVEL?

AKKOR EZT A RENDEZVÉNYT NEKED TALÁLTÁK KI!

Amik biztosan lesznek:

TRX, FUNKCIONÁLIS TRÉNING, AEROBIK, SPINNING, STROOPS, HARD BODY HANG, WALKENERGIE, EVEZŐS ERGOMÉTER, STABILYTI WORK OUT…

Ha benne vagy egy laza délutánból estébe nyúló sportprogramban, akkor gyere el október 13-án, sportolj, majd vezesd le a maradék energiáidat és bulizz velünk!

HA otthon felejtetted a pólódat??? Akkor sem lesz semmi gond!
A regisztrációnál minden hallgatónak AJÁNDÉK PÓLÓT ADUNK a sportoláshoz!

Nézd meg az ELTE SPORT Kft. facebook oldalán, mivel készülünk idén!
Amit semmikép ne hagyjál otthon a DIÁKOD vagy egy HALLGATÓI JOGVISZONY IGAZOLÁS-t, mert a belépéskor a jogviszonyodat igazolnod kell!

AZ EDZÉSEN PEDIG GARANTÁLT A JÓKEDV ÉS BIZTOSAN MEGIZZASZT MAJD MINDENKIT, A RENDEZVÉNY SZTÁRVENDÉGE

RUBINT RÉKA!

Jegyek:
Hallgatói jegy: 1.000 Ft
Vendég: 1.500 Ft

Előzetes regisztráció a sportprogramokra: ITT!

REGISZTRÁLJ MINÉL ELŐBB, HOGY BIZTOSAN MEGLEGYEN A HELYED
A SPORTPROGRAMOK ELSŐ SORAIBAN!

SPORTOLJ ÉS SZÓRAKOZZ AZ ELTE FIT NIGHT5-ON!

Az esemény sportszakmai védnöke Dr. Szabó Tünde az EMMI sportért felelős államtitkára, védnökei: Dr. Mezey Barna, az ELTE rekrora, Dr. Scheuer Gyula, az ELTE kancellárja, Dr. Kiss Ádám a MEFS elnöke és Dr. Hoffmann Tamás, Újbuda Önkormányzatának polgármestere.

Facebook esemény

HONLAP