PR-marketing emelt szintű képzés (2016. május 20.)

Ha a Szóvivő-, sajtóreferens-képzést szeretted, ezt imádni fogod! :)

A szóvivő-, sajtóreferens-alapképzést emelt szinten egy 8 alkalmas kurzussal egészítjük ki, amelyben kibővített tartalommal foglalkozunk a pr-rel és a szóvivői munkával, valamint olyan kapcsolódó területekről hozunk további ismereteket és sok-sok gyakorlatot, mint a marketing, rendezvényszervezés, közösségi média és szponzoráció.

Megtanulhatod többek közt, hogyan kommunikálj szervezeten belül, milyen a jó tárgyalási stratégia, mire jó az önmarketing, hogyan alakítunk ki marketingstratégiát, mi a kulturális különbségek szerepe a nemzetközi marketingben, mikor és hogyan alkalmazzuk a kríziskommunikációt.

A kurzus előfeltételes: kizárólag azoknak a jelentkezését fogadjuk el, akik sikeresen teljesítették az ELTE Karrierközpont Szóvivő-, sajtóreferens-képzését.

Oktatók:
Reiber Gabriella – kommunikációs szakértő, fejlesztési vezető, ELTE Karrierközpont
Kövesdi Anna – projektmenedzser, kommunikációs szakember
Reiber Orsolya – marketing koordinátor, Nissan Sales CEE
Tulik Ágnes – szóvivő, kommunikációs igazgatóhelyettes, Szerencsejáték Zrt.
Varga Emese – közösségi kampánymenedzser

Tervezett tematika:

1. Tárgyalástechnika

2. Én mint brand – „önmárkaépítés”

3. Brandépítés

4. Hogyan kezeld jól a sajtókapcsolataidat?

5. Menteni a menthetőt – kríziskommunikáció

6. Belső pr – avagy hogyan kommunikáljunk a szervezeten belül?

7. A marketingkommunikáció alapjai

5. alkalom 2016.06.10 Péntek 15:00-20:00
  6. alkalom 2016.06.11 Szombat 10:00-15:00
  7. alkalom 2016.06.17 Péntek 16:00-20:00
  8. alkalom 2016.06.18 Szombat 10:00-12:00.

A képzés díja:

A képzés díja ELTE kedvezménnyel (ELTE hallgatói vagy dolgozói jogviszony, Alumni kártya) 75.000 Ft (59.055 Ft + ÁFA). A kedvezményre nem jogosultak 90.000 Ft (70.865 Ft + ÁFA) áron tudják igénybe venni a képzést.

A jelentkezés menete:

1) Első lépésként az oldal alján, az ELŐJELENTKEZÉS mezőinek kitöltésével előjelentkezhet képzésünkre.

2) A jelentkezés akkor válik érvényessé, ha a jelentkező a megküldött Képzési szerződést 2 példányban kitöltve, kinyomtatva és aláírva, az előjelentkezés időpontjától számított 14 napon belül eljuttatja az ELTE Karrierközpont irodájába (1056 Budapest, Szerb utca 21-23. földszint 5. terem).

A részvételi szándék visszavonását térítésmentesen csak a jelentkezési határidő előtt, írásban (e-mail) történő lemondás esetén tudjuk elfogadni. A jelentkezési határidő lejártát követő, de a képzés tényleges megkezdése előtt történő írásbeli lemondás esetén 5000 Ft adminisztrációs díjat számolunk fel. A képzésről lemondás nélküli távolmaradás esetén a jelentkező a képzés teljes díját köteles megfizetni.

A jelentkezés határideje: 2016. május 13.!

A képzés létszáma:

A képzést 10 vagy több jelentkező esetén tudjuk elindítani a meghirdetett dátummal (amennyiben nem gyűlik össze a szükséges létszám a képzés elindítására, a jelentkezők várólistára kerülnek). A létszám alakulásáról az ELTE Karrierközpont a jelentkezőket írásban tájékoztatja, lemondás esetén az esetlegesen befizetett képzési díjat visszatéríti.

A jelentkezésről, fizetési módokról a kepzes@karrier.elte.hu elektronikus levélcímen lehet érdeklődni.

ELŐJELENTKEZÉS:

A képzésre alább tud előregisztrálni. Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a mezők kitöltése csak előjelentkezésnek minősül, a jelentkezés akkor válik hivatalossá, ha a megküldött Képzési szerződést 2 példányban kitöltve, kinyomtatva és aláírva, az előjelentkezés időpontjától számított 14 napon belül eljuttatja az ELTE Karrierközpont irodájába (1056 Budapest, Szerb utca 21-23. földszint 5. terem).

A csillagozott (*) mezők kitöltése kötelező.

Ha hallgató, csak akkor töltse ki!

Ezt olvastad már?