Karriermenedzsment III. - Önkéntesség a munkavállalásban

Kurzusok

Karriermenedzsment III. - Önkéntesség a munkavállalásban

• Szeretnéd magad terepen kipróbálni?
  • Nem tudod pontosan mi érdekel, miben vagy jó?
  • Hasznos, másokat segítő szolgálatot látnál el?
  • Munkatapasztalatot gyűjtenél?
  • A társadalmi érzékenység és felelősségvállalás mellett magadat is jobban szeretnéd megismerni?

Az önkéntességben mindezt megtalálod. Keress fogadóhelyet, végezz 30 óra önkéntes tevékenységet, készíts belőle beszámolót! Ennyire egyszerű!

A kurzus egyéni, társas és szervezési kompetenciákat is fejleszt (pl. felelősségvállalás, társadalmi érzékenység, kezdeményezőkészség, menedzsment kompetenciák). Fő célitűzése, hogy az Egyetem hallgatóinak munkaerőpiacra történő belépését támogassa.

A tanegységet az ELTE PPK és a Karrierközpont szakmai együttműködésben valósítja meg.

A kurzus szabad kreditként, előfeltétel nélkül felvehető az egyetem bármely hallgatója számára.

Keresd a Neptunban a VKN-096G:65 kódon!

A KURZUS TELJESÍTÉSÉNEK FELTÉTELE:

• fogadóhely kiválasztása (aktuális félévben meglévő hely vagy új keresése) (online)
  • 30 óra önkéntes tevékenység végzése egy partnerszervezetnél (1 óra = 60 perc) (egyeztetés szerint)
  • jelenlét, aktív részvétel a záró konktaktórán (tanév végén) (2021/22-es tanév őszi félévében a záró órát online tartjuk)
  • beszámoló elkészítése (online űrlapon)
  • igazolás leadása az elvégzett önkéntes tevékenységről (online űrlapon vagy e-mailben küldve)

A KURZUS IDŐBEOSZTÁSA:

• Az önkéntes terepmunka időbeosztása: egyéni ütemezésben, a fogadóhellyel közösen kerül kialakításra.
  • A kurzus időbeosztása: a záró alkalom dátumát a Neptun Tanulmányi Rendszerben tesszük közzé.

Kötelező tantárgyi információk

A KURZUS CÍME:
Karriermenedzsment: Önkéntesség a munkavállalásban (Karriermenedzsment III.)

A KURZUS TÍPUSA ÉS KÓDJA:
Közismereti (szabadon választható) kurzus
Gyakorlati jegy
VKN-096G:65

SZEREZHETŐ KREDIT KREDITSZÁM:
3 kredit

A KURZUS OKTATÓI:
Karsai Szilvia, tárgyfelelős, karsai.szilvia@kancellaria.elte.hu

A KURZUS HELYSZÍNE:

• A terepmunka helyszíne: A fogadószervezet által meghatározott helyszín / online.
  • A kurzus záróalkalmának helyszíne: 2021/22-es tanév őszi félévében a záró órát online tartjuk

ELÉRHETŐSÉGEK: