previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Nyugdíjas kollégáinak szervez találkozót az egyetem

Július 2-án immár harmadik alkalommal találkozhatnak az ELTE nyugdíjba vonult kollégái az ELTE Alumni Szervezet, a Karrierközpont ésa Nyugdíjas Klub szervezésében.

Rég nem látott ismerősökkel, egykori kollégákkal találkozhatnak, beszélgethetnek egy kötetlen rendezvény keretén belül július 2-án a Pedagógiai és Pszichológiai Kar Kazinczy utcai Aulájában az egyetem nyugdíjas kollégái.
Az egyetemi szintű találkozó célja, hogy az egyetem nyugdíjba vonult dolgozóival is folyamatos kapcsolatban maradjon,programokat biztosítson számukra és segítse őket egymás közötti kapcsolataik ápolásában. Dr. Mezey Barna rektor az egyetem nehéz anyagi helyzete mellett is fontosnak tartja, hogy ELTE III. Nyugdíjas találkozójának megrendezésével folytassa a 2011-ben elindított hagyományt.
A szervezők az ELTE nyugdíjasainak elérhető címlistájára meghívót küldtek, de örömmel várják a címlistán még nemszereplők jelentkezését is.