previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Közútielsősegély-tanfolyam – 2022. június 22. és július 5.

A KRESZ-tanfolyam mellett lehetősége van a közútielsősegély-tanfolyamot is végezni a Jó?Jó! Autósiskolánál (az ELTE Karrierközpont koordinálásával).

A tanfolyam dátumai (kétalkalmas a tanfolyam):
2022. június 22. (szerda) 16.00-19.00 és
2022. június 5. (kedd) 16.00-19.00

A képzés helyszíne:
A foglalkozások az ELTE Karrierközpont új képzőtermében zajlanak. Cím: 1053 Budapest, Egyetem tér 5.
FONTOS! Bejárat a Henszlmann Imre utca 1. felől (nem a Quaestura felől)!

A képzés díja:
A képzés díja 10.000 Ft, melyet a résztvevőknek a képzés első alkalmával, helyszíni befizetéssel készpénzben szükséges rendezni.

A csoport maximális létszáma:
10 fő

JELENTKEZÉS AZ ELSŐSEGÉLY-TANFOLYAMRA:
A tanfolyamon való részvétel előzetes jelentkezéshez kötött! Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével lehet. A jelentkezés akkor válik véglegessé, ha Karrierközpont munkatársa megerősíti a regisztrációt.

Kérjük, hogy csak azok jelentkezzenek, akik mind a két alkalmon részt tudnak venni.

A csoport betelt. Amennyiben szeretnél felkerülni a várólistára, kérjük, írj a kepzes@karrier.elte.hu email címre!