previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Kezdd a karriered Te is az ALDI-nál!

Az ALDI kivételes ajánlattal várja a pályakezdőket, frissdiplomásokat vagy akár az egyetem alatt részmunkaidőben munkát vállaló hallgatókat!

Befejezted tanulmányaidat, pályakezdő vagy, esetleg van már 1-2 éves tapasztalatod back office területen? Dolgoznál részmunkaidőben home office lehetőséggel? Olyan munkát keresel, ahol a német, esetleg angol nyelvtudásod is tudod használni?

Ha gondolkodás nélkül tudod a választ az előbbi kérdésekre, akkor nem kell tovább keresned!

Beszerzési munkatársként az ALDI egyik legdinamikusabb csapatába fogsz tartozni és napi rendszerességgel oldhatsz meg kulcsfontosságú feladatokat. A stabil hátterű cégnél lehetőséged lesz önállóan, felelősségteljes feladatokban döntést hozni, valamint fejleszteni saját képességeidet is.

Miért éri meg az ALDI-nál kezdened a karriered?

• választható heti munkaidő:
  • 30, 35 vagy 40 óra
  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat
  • Home Office lehetőség

Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, jelentkezz Te is a pozícióra az alábbi linken keresztül:

Jelentkezem!