previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Karrier a Bosch Magyarországnál: Váltsd valóra!

A Bosch különböző technológiák és szolgáltatások vezető nemzetközi szállítója, négy üzleti területen végzi tevékenységét. Ezek a mobilitási megoldások, az ipari technika, a fogyasztási cikkek, valamint az energia- és épülettechnika. Vezető IoT-vállalatként jövő technológiáit formáljuk, innovatív megoldásokat kínálunk intelligens otthonokhoz, intelligens városokhoz, a hálózatba kapcsolt mobilitáshoz és gyártáshoz.

A magyarországi Bosch csoport hosszú évek óta hazánk legvonzóbb munkáltatói közé tartozik, és a nemzetközi cégcsoport stratégiailag kiemelt helyszíne. A hatvani telephely cégcsoport szinten a legnagyobb gépjármű-elektronikai gyártóközpontja a világon, emellett logisztikai központja a Bosch közép-kelet-európai stratégiai csomópontja. A maklári vállalat ma már a világ több mint 100 gépjárműgyártója számára szállít alkatrészeket, és termékpalettája folyamatosan bővül.  A Bosch csoport elektromos kéziszerszám-üzletágának európai akkumulátorgyártási kompetenciaközpontja Miskolcon található.  Emellett pedig a világ lakosságának mintegy 3 százaléka rendelkezhet autójában a miskolci Boschban gyártott elektromos hajtással. Az eBike motorgyártásán túl, a teljes eBike rendszer csomagolása és ennek a kiszállítása is innen történik a világ minden pontjára.

Közösségünk elengedhetetlen értéke a sokszínűség, ez tesz minket különlegessé, és ez sikerünk egyik fő forrása.

Hisszük, hogy jó ötletek bárhol születhetnek.

Böngéssz karrier oldalunkon a nyitott pozícióink között és csatlakozz hozzánk! Formáld a jövőt Te is!