ONLINE folytatódnak az ingyenes dolgozói edzések az ELTE-n

A szeptemberben újraindított ingyenes dolgozói edzések december közepéig, az új járványügyi intézkedések miatt online formában folytatódnak. Várjuk a régi és új jelentkezőket is!

Online edzések november közepétől (frissítés)

A BEAC és az ELTE Sport Kft. vezetősége a járvánnyal kapcsolatos kormányrendeletet figyelembe véve 2020. november 11-től  bezárja Bogdánfy utcai és a Mérnök utcai sporttelepeit az amatőr sportolók előtt. Ezért a helyszíni  edzések elmaradnak, de a BEAC online tréningekkel a korlátozások idején is segíti az ELTE polgárait egészségük megőrzésében.

2020 december közepéig ONLINE várjuk a sportolni vágyó kollégákat a BEAC ELTE dolgozóknak hirdetett edzéseire.

Az órákhoz folyamatosan lehet csatlakozni. Azok, akik korábban részt vett a félévben a személyes órákon, nem szükséges jelentkezniük.

Gerinctréning – ONLINE – Az órák Skype felületen kerülnek lebonyolításra

• hétfő 06.30-07.30 (Horváth Ildikó)
  • kedd 07.00-08.00 (Horváth Ildikó)
  • péntek 07.00-08.00 (Szabó Vivien)

Jelentkezés: NÉV, SKYPE-NÉV, SZERVEZETI EGYSÉG és EDZÉSNAP(OK) megadásával a szervezes@beac.elte.hu email címen.

Pilates- ONLINE – Az órák Skype felületen kerülnek lebonyolításra

• csütörtök 06.30-07.30 (Görög Niki)

Erőnléti edzés – ONLINE – Az edzések a következő facebook csoportban érhetők el: BEAC erőnléti edzések ELTE dolgozóknak

• hétfő és szerda 06.30- (Lakner Brenda)
  • kedd és csütörtök 06.30- (Pacsuta Johanna)

Jelentkezés: NÉV, SZERVEZETI EGYSÉG és EDZÉSNAP(OK) megadásával a szervezes@beac.elte.hu email címen.

Az úszó és futó edzések a járványügyi intézkedések következtében elmaradnak. Megértésüket köszönjük!

Ingyenes dolgozói edzések 2020 őszén is

2020. szeptember 14. hétfőtől újraindulnak az ingyenes ELTE-dolgozói edzések az ELTE Karrierközpont – Sportiroda és a BEAC együttműködésében, melyre a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Az ELTE Karrierközpont a dolgozói szolgáltatások részeként gondoskodik a dolgozói edzések biztosításáról a BEAC-cal együttműködésbe. Az egészségmegőrző sportszolgáltatás célja, hogy az egyetem sportszervezetének kiváló szakemberei által tartott szabadidősport lehetőségek minél szélesebb kínálatával lehetőséget biztosítunk az egyetem munkatársainak a rendszeres mozgásra. Reméljük, hogy az egészségmegőrzés mellett az egyetemi sporthoz kapcsolódó aktív közösségek kialakulásához is hatékonyan hozzájárulhatunk, hiszen edzéseinken különböző szervezeti egységek munkatársai sportolhatnak együtt.

Az edzéseket minden ELTE dolgozó térítésmentesen látogathatja. Kezdőket, újrakezdőket és haladókat egyaránt várunk a megszokott helyszíneken.

A BEAC szakképzett edzői által tartott órákhoz folyamatosan lehet csatlakozni, viszont a részvételhez előzetes regisztráció szükséges. A regisztráció (név szervezeti egység, edzéstípus, edzés nap(ok), edzés helyszín, telefonszám megadásával) azoknak kötelező, akik korábban nem vettek részt az órákon. Regisztrációs email-cím: szervezes@beac.elte.hu

Az edzésekről bővebben a BEAC oldalán tájékozódhattok.