Ingyenes dolgozói edzések az ELTE-n

Mától újraindulnak az ingyenes dolgozói edzések. Csatlakozz a pilates, gerinctréning, erőnléti edzésekhez a szokásos helyszíneken. A futás szerelmeseit szeretettel várjuk a kezdő és haladó futó edzéseken. Valamint a Hajós Alfréd Uszodában és a Tüskecsarnokban úszóedzéseken is részt vehettek.

2020. szeptember 14. hétfőtől újraindulnak az ingyenes ELTE-dolgozói edzések az ELTE Karrierközpont – Sportiroda és a BEAC együttműködésében, melyre a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Az ELTE Karrierközpont a dolgozói szolgáltatások részeként gondoskodik a dolgozói edzések biztosításáról a BEAC-cal együttműködésbe. Az egészségmegőrző sportszolgáltatás célja, hogy az egyetem sportszervezetének kiváló szakemberei által tartott szabadidősport lehetőségek minél szélesebb kínálatával lehetőséget biztosítunk az egyetem munkatársainak a rendszeres mozgásra. Reméljük, hogy az egészségmegőrzés mellett az egyetemi sporthoz kapcsolódó aktív közösségek kialakulásához is hatékonyan hozzájárulhatunk, hiszen edzéseinken különböző szervezeti egységek munkatársai sportolhatnak együtt.

Az edzéseket minden ELTE dolgozó térítésmentesen látogathatja. Kezdőket, újrakezdőket és haladókat egyaránt várunk a megszokott helyszíneken.

Kezdés: 2020. szeptember 14.

A BEAC szakképzett edzői által tartott órákhoz folyamatosan lehet csatlakozni, viszont a részvételhez előzetes regisztráció szükséges. A regisztráció (név szervezeti egység, edzéstípus, telefonszám megadásával) azoknak kötelező, akik korábban nem vettek részt az órákon. Regisztrációs email-cím: szervezes@beac.elte.hu

Edzések:

Gerinctréning kedd és csütörtök 07.00–08.00

OSC vívóterem  (1052 Budapest, Semmelweis u. 2.)

Pilates hétfő és csütörtök 06.30–07.30

ELTE Bogdánfy úti Sporttelep (1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B, TT4 terem)

Intenzitásmánia (erőnléti) hétfő és szerda 06.30–07.30

OSC vívóterem (1052 Semmelweis u. 2.)

kedd és csütörtök 06.30–07.30 ELTE Bogdánfy úti Sporttelep, Tükrös terem
Úszás kezdő hétfő, kedd, szerda, csütörtök 18.00–19.00

Tüskecsarnok (1117 Magyar Tudósok körútja 7.)

haladó-középhaladó hétfő, kedd, szerda, csütörtök 19.00–20.00
haladó kedd, csütörtök 06.00–07.00 Hajós Alfréd Uszoda (1138 Budapest, Margitsziget)
Futás kezdő hétfő 15.00–16.00,              szerda 16.00–17.00 ELTE Bogdánfy úti Sporttelep, fszt. 12. csarnokbejárat
haladó szerda 18.30–20.00,      csütörtök 15.00–16.00

Az edzésekről és a helyszínekről további információt találtok a BEAC oldalán.

Fontos! Az edzésen való részvétel, illetve az öltözők és zuhanyzók használata esetén a résztvevők kötelesek betartani a helyszíni, valamint a mindenkori járványügyi és JOKT előírásokat.