Searching is easy. Finding is not.

Állást keresni egyszerű. Találni már nem. Szánj 10 percet a karriermenedzsmentre

Kedves Hallgatónk!

Talán most is épp azon jár az eszed, hogyan találd meg a következő neked való gyakornoki programot vagy karrierlehetőséget.

Tudod, hogyan kell követni álmaid cégeit a közösségi oldalakon. Látogatod karrieroldalaikat, akár a mobilodon is. De kihozod ebből a maximumot vagy az egész csak felesleges időpocsékolás?

Keresni egyszerű. Találni már nem.

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem egy olyan globális együttműködésben vesz részt a Potentialparkkal, amiben online kutatást végzünk állásokról és munkáltatókról.

Hogyan vehetsz ebben részt és miért éri meg?

• Töltsd ki kérdőívünket, amelyben azt kutatjuk, hogyan használod a karrieroldalakat, a közösségi oldalakat és a mobil applikációkat, amikor állást keresel. Az egész nem több 10 percnél.
  • Amikor végeztél, tippeket adunk, hogyan fejleszd a használt applikációkat és legyél sikeresebb kereső.
  • Információkat küldünk, hogyan találd meg a megfelelő munkahelyet és állást.
  • Utazást nyerhetsz Stockholmba, vagy tiéd lehet egy Apple Watch és más értékes ajándékok egyike.

Kattints, hogy még ma sikeresebb álláskereső lehess!

A Patentialpark kutatásait munkáltatók és egyetemek használják fel világszerte. Több mint 800 oktatási intézménnyel dolgozunk együtt minden kontinensről. Célunk, hogy segítsük az egyetemeket, a hallgatókat és a végzetteket, hogy a releváns információkat online is megtalálják.