Mindennapi konfliktusaink VIII.: A játszmák vége

REGISZTRÁCIÓ – Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert

„Az Egyetem megnyitja kapuit” címmel sorozatunk keretében az érdeklődők az Egyetem nagy múltra visszanéző épületeinek, helyszíneinek történetét és rejtett kincseit ismerhetik meg. Következő alkalommal – június 3-án vasárnap délelőtt – a Füvészkertbe látogatunk, ahol Papp László botanikus tart vezetést az érdeklődőknek.

További információk: https://www.elte.hu/content/az-egyetem-megnyitja-kapuit-fuveszkert.e.10176

Látogatás a Füvészkertbe - Regisztráció

A csillagozott (*) mezők kitöltése kötelező.

A program elején név szerinti regisztráció lesz, ezért kérjük, minden érdeklődőt egyenként, név szerint legyenek kedvesek regisztrálni!

Ha olyan nevében szeretne regisztrálni, aki nem rendelkezik e-mail címmel, akkor a név mezőbe egymás után, vesszővel elválasztva kérjük minden vendég nevét feltüntetni!

Köszönjük

Ekkor alapították az ELTE-t.