NÉPEK MESÉI -X. ORSZÁGOS EGYETEMI ÉS FŐISKOLAI MESEMONDÓ VERSENY

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanító- és Óvóképző Kar Magyar Nyelvi és Irodalmi Tanszéke mesemondó versenyt rendez NÉPEK MESÉI címmel a felsőoktatási intézményekben tanuló hallgatók részére.

A versenyzőknek egy szabadon választott népmesét kell elmondaniuk kívülről. A választott mese időtartama nem haladhatja meg a 10 percet. Az elmondandó szöveget a jelentkezési lappal együtt kérjük elektronikus úton elküldeni a forrás (a mese származási helye [pl. portugál, japán stb. népmese] kötetcím, a kiadó neve, a kiadás éve, az oldalszám) pontos megjelölésével.

Intézményenként maximum két fő jelentkezését várjuk.

Helyszín: ELTE Tanító- és Óvóképző Kar

1126 Budapest Kiss János alt. u. 40.

Időpont: 2018. március 23.

Regisztráció: 8-tól 9.45-ig

A verseny 10 órakor kezdődik.

Jelentkezési határidő: 2018. március 14.

Jelentkezés: A jelentkezési lapot a következő e-mail címre küldhetik el: farkas.tunde@tok.elte.hu

A jelentkezéssel kapcsolatos kérdéseikkel, problémáikkal a 06 1 487 81 21 telefonszámon Farkas Tünde tanszéki ügyintézőhöz fordulhatnak és Bereczkiné dr. Záluszki Anna adjunktushoz az alábbi e-mail címen: annabereczki@aol.com

Bereczkiné dr. Zálszki Anna Dr. Steklács János
adjunktus tanszékvezető