Nemzetek estjei: Amerikai Egyesült Államok

Folytatódnak a Nemzetek Estjei! Szeretettel várunk - érdeklődésednek megfelelően - a körültekintően előkészített, az ELTE Alumni Tagozatainak egyöntetű támogatását élvező eseményre.

IDŐPONT: 2018. november 9. péntek 18:00

HELYSZÍN: ELTE Bölcsészettudományi Kar (1088 Budapest, Rákóczi út 5. 030-as terem)

A sorozat védnökei: Prof. Dr. Borhy László akadémikus, rektor, az ELTE Alumni Tanács és az ELTE Alumni Alapítvány elnöke, Dr. Scheuer Gyula kancellár, Prof. Dr. Hamar Imre nemzetközi ügyekért felelős rektorhelyettes, Dr. Kiss Róbert Richard, Prima Primissima-díjas újságíró, tiszteletbeli védnök.

18:00 megnyitó

• Alumni üdvözlő: Pataky Csilla, ELTE Alumni Központ vezető
  • Köszöntőbeszéd: Prof. Dr. Hamar Imre, nemzetközi ügyekért felelős rektorhelyettes

18:15 előadások:

DELP Yelpers, az Angol Nyelvpedagógia Tanszék kórusa
 Frank Tibor: Donald Trump Amerikája — a kongresszusi választások után
 Bollobás Enikő: Vágyháromszögek az amerikai irodalomban — Hawthorne, Fitzgerald, Hemingway, Nabokov és Cunningham

Örök diákjait visszavárja az ELTE Alma Mater!

ELTE ALUMNI KÖZPONT, 1056 Budapest, Szerb u. 21.23.

Alumni honlap  • Alumni Facebook • Alumni Instagram • ELTE LinkedIn

Köszönettel fogadunk minden támogatást, így a személyi jövedelemadó (SZJA) 1% felajánlását is. Amennyiben módja van rá, kérjük, támogassa a tehetséges, rászoruló egyetemi hallgatókat! Az adományokat “Tehetséges, rászoruló hallgató” jelöléssel utalja az alapítvány számára! Adományozhat online is vagy a fent említett, 13600/34 telefonszámon. Köszönjük!Az ELTE Alumni Alapítvány közhasznú szervezet székhelye:

1056 Budapest, Szerb u. 21-23., Számlaszám: MKB 10300002-10408814-49020010, Adószám: 18133442-1-41