Közúti elsősegély tanfolyam az ELTE Karrierközpont szervezésében (2019. február)

A Jó? Jó! Autósiskola az autóvezetés mellett közúti elsősegély tanfolyamot indít az ELTE Karrierközpontban.

A képzés dátumai:

• 2019. február 12. (kedd) 16.00-19.00
  • 2019. február 18. (hétfő) 16.00-19.00

A képzés helyszíne:
A foglalkozások az ELTE Karrierközpont új képzőtermében zajlanak. Cím: 1053 Budapest, Egyetem tér 5.
Bejárat a Henszlmann Imre utca felől. Közvetlenül mellettünk a Viktor Bisztró található.

Ezt az ajtót keresd (a bejáraton kint van a Karrierközpont logója):

A képzés díja:
A képzés díja 8000 Ft, melyet a résztvevőknek a képzés első alkalmával, helyszíni befizetéssel készpénzben szükséges rendezni.

A csoport max. létszáma:
12 fő

Jelentkezés:
A tanfolyamon való részvétel előzetes jelentkezéshez kötött! Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével lehet. A jelentkezés akkor válik véglegessé, ha Karrierközpont munkatársa megerősíti a regisztrációt.

A jelentkezés lezárult.

Ezt olvastad már?