Közúti elsősegély-tanfolyam az ELTE Karrierközpontban (2019. november)

A Jó? Jó! Autósiskola az autóvezetés mellett közúti elsősegély tanfolyamot indít az ELTE Karrierközpontban.

A képzés dátumai:

2019. november 4. (hétfő) 16.00-19.00
2019. november 5. (kedd) 16.00-19.00

A képzés helyszíne:
A foglalkozások az ELTE Karrierközpont új képzőtermében zajlanak. Cím: 1053 Budapest, Egyetem tér 5.
FONTOS! Bejárat a Henszlmann Imre utca felől. Ezt az ajtót keresd (a bejáraton kint van a Karrierközpont logója):

A képzés díja:
A képzés díja 8000 Ft, melyet a résztvevőknek a képzés első alkalmával, helyszíni befizetéssel készpénzben szükséges rendezni.

A csoport max. létszáma:
12 fő

JELENTKEZÉS AZ ELSŐSEGÉLY-TANFOLYAMRA:
A tanfolyamon való részvétel előzetes jelentkezéshez kötött! Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével lehet. A jelentkezés akkor válik véglegessé, ha Karrierközpont munkatársa megerősíti a regisztrációt.

A csillagozott (*) mezők kitöltése kötelező.

(Pl. Karrierközpont Facebook oldala, Karrierközpont weboldala, ismerős ajánlotta, Karrier hírlevél, Alumni hírlevél, e-mail stb.)

Ekkor alapították az ELTE-t.

Ami még érdekelhet:

Autóvezetői tanfolyam (2019. november-december)