FÉNNYEL TELT ZENE – ünnepi hangverseny

Ágai Karola és Szendrey-Karper László Ének- és zeneművészeti Alapítványának ünnepi díjátadó ünnepségével egybekötött hangversenyére invitáljuk a Kedves Zenekedvelő Alumnuszokat!

A hangversenyen Ágai Karola – Szendrey-Karper László emlékplakettel tüntetik ki Kolonits Klárát, a Magyar Állami Operaház Liszt díjas magánénekesnőjét.

Az est folyamán az ünnepelt Kolonits Klára, továbbá Kertesi Ingrid, Clementis Tamás, Eötvös József, Szilvágyi Sándor, Sárközi Xénia, Szalai Lotti, Jánosi Ferenc és Dinnyés Dániel

előadásában és közreműködésével

Bach, Mozart, Bellini, Donizetti, Rossini, Verdi, Catalani, Schubert, Bartók, Offenbach, Villa Lobos művei hangzanak el.

Az este házigazdája: Jánosi Ferenc

Időpont és helyszín: 2016 október 8-án 19 óra, ELTE Aula Magna, 1056 Budapest, Egyetem tér 1-2.

Részvételi szándékát a korlátozott férőhely miatt, kérjük az alábbi űrlap kitöltésével jelezze!

FÉNNYEL TELT ZENE ünnepi hangverseny

A csillagozott (*) mezők kitöltése kötelező.

Kérjük, minden érdeklődőt egyenként, név szerint legyenek kedvesek regisztrálni!

Ha olyan nevében szeretne regisztrálni, aki nem rendelkezik e-mail címmel, akkor a név mezőbe egymás után, vesszővel elválasztva kérjük minden vendég nevét feltüntetni!

Köszönjük

Ekkor alapították az ELTE-t.