Félintenzív, 2 hetes Szóvivő- és sajtóreferens-képzés (2018. november-december)

Kiből lehet „szóvivő”, „sajtós”, „PR-es”? Mit csinál a kommunikációs munkatárs? Hogyan építünk sajtókapcsolatokat? Miből áll a PR stratégia? Ha mindez Önt is foglalkoztatja, részt venne egy valóban hasznos képzésen, jelentkezzen az ELTE Karrierközpont Szóvivő- és sajtóreferens-képzésére!

Gyakorlatorientált tanfolyamunkon elsajátíthatja a sajtókommunikáció legfőbb trükkjeit, tudnivalóit, kipróbálhatja magát, és olyan kapcsolatokat szerezhet, amelyek nagyban elősegíthetik kommunikációs területen való elhelyezkedését!

Oktatók:
Reiber Gabriella – kommunikációs szakértő, az ELTE belső kommunikációs vezetője
Kövesdi Anna – kommunikációs és PR szakértő, szabadúszó
Szabó Patrícia – szóvivő, pr szakember, blogger

Oktatóinkról bővebben az alábbi linken olvashat:

A képzés tematikája és ütemezése:

Nap Ütemezés Témakör Oktató
szombat
09.00-12.30
9-10. Záró gyakorlat, vizsga Reiber Gabriella

A képzés helyszíne: A képzési alkalmak az ELTE Karrierközpont új képzőtermében (1053 Budapest, Egyetem tér 5.) zajlanak.

A képzés díja: A képzés díja ELTE kedvezménnyel (ELTE hallgató, dolgozó, Alumni) 40 000 Ft (31 500 Ft + ÁFA). A kedvezményre nem jogosultak 50 000 Ft (39 370 Ft + ÁFA) áron tudják igénybe venni a képzést.

A kedvezményre való jogosultságot a képzési szerződés leadásakor igazolni szükséges!

• ELTE hallgató esetén NEPTUN-kóddal
  • ELTE Alumni esetén Alumni kártyával
  • ELTE dolgozó esetén munkaügyi törzsszámmal.

Amennyiben Alumni Kártyát szeretne igényelni, regisztráljon az alumni.elte.hu/regisztracio oldalon. Sürgős esetben a regisztráció után írjon e-mailt a titkarsag@alumni.elte.hu email címre. A tárgy mezőbe írja bele, hogy a Szóvivő- és sajtóreferens-képzéshez szeretné igénybe venni a kártyát, ezzel meggyorsíthatja az igénylés folyamatát!

A jelentkezés és a befizetés menete:

1) Első lépésként az oldal alján, a JELENTKEZÉS mezőinek kitöltésével jelentkezhet képzésünkre. Válaszlevelünkben megküldjük a képzési szerződést a megadott e-mail címre.

2) Nyomtassa és töltse ki a képzési szerződést (magánszemély jelentkezése esetén 2 példányban, amennyiben egy szervezet vagy vállalkozás átvállalja a képzés költségeit, úgy kérjük, a szerződés valamint az 1. számú mellékletet 3 példányban nyomtassa és töltse ki).

3) A jelentkezés akkor válik érvényessé, ha az online jelentkezéstől számított 7 napon belül a tanfolyam díjának 50%-át elutalja az alábbiak szerint:

Az utaláshoz szükséges információk:

• bankszámlaszám: 10032000-01426201-00000000
  • kedvezményezett neve: Eötvös Loránd Tudományegyetem
  • közlemény: NÉV, KN1706/15, N0680

FONTOS! Kérjük, hogy az átutalásról szóló tranzakciós visszaigazolást küldje el nekünk e-mailben (kepzes@karrier.elte.hu)! Az e-mailbe írja bele a nevét és a képzés nevét!

4)  A kitöltött képzési szerződést az online jelentkezés időpontjától számított 7 napon belül juttassa el az ELTE Karrierközpont irodájába (1053 Budapest, Egyetem tér 5.) vagy adja le az ELTE Quaestura Q-ponton Lágymányoson (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A. Északi Tömb I. emeleti galériája, az Eötvös Kiadó mellett).

5) A képzési díj 2. részletét 2018. november 25. 23:59-ig szükséges befizetni. Kérjük, hogy az átutalásról szóló tranzakciós visszaigazolást a 2. részlet esetében is küldje el nekünk emailben a kepzes@karrier.elte.hu címre (az email tárgyában megjelölve: NÉV, Szóvivő és sajtóreferens)!

A képzés létszáma:

A képzést minimum 15 jelentkező esetén tudjuk elindítani a meghirdetett dátummal (amennyiben nem gyűlik össze a szükséges létszám a képzés elindítására, a jelentkezők várólistára kerülnek). A létszám alakulásáról az ELTE Karrierközpont a jelentkezőket írásban tájékoztatja, lemondás esetén a befizetett képzési díjat visszatéríti. Felhívjuk szíves figyelmét, hogy az első részlet befizetésének sorrendjében telnek be.
A képzés maximális létszáma: 20 fő

JELENTKEZÉS a november-decemberi képzésre

A csillagozott (*) mezők kitöltése kötelező.

Csak akkor töltse ki, ha aktív hallgatói jogviszonya van!

Ekkor alapították az ELTE-t.

Ezt olvastad már?