Egy év után újra Virtuális Állásbörze!

Kedves Cégek, kedves Hallgatók, találkozzatok! Hogy hol? És miként? Természetesen virtuálisan, a Virtuális Állásbörzén április 4 és 6 között!

Az ELTE hallgatói az ország legjobb egyetemi képzésében részesülnek, megdolgoznak azért, hogy az ország legjobb állásai közül válogathassanak. Éppen ezért, mely munkahely ne örülne, ha egy ELTE-s hallgatót vagy diplomást tudhatna munkatársai között?

A Virtuális Állásbörze most lehetőséget biztosít, hogy a kereslet és kínálat találkozzék. Április 4 és 6 között megújult weboldalunk a www.allasborze.elte.hu online kiállítótérré változik, ahol olyan olyan neves cégek kínálják majd megüresedett pozícióikat, mint pl. a Citibank.

Miért éri meg részt venni kiállítóként a Virtuális Állásbörzén?

Miért éri meg hallgatóként részt venni?

•  Nem kell standokra több százezer forintot áldoznia cége költségvetéséből.
  • Nincs szükséged semmi másra, mint internet kapcsolatra.
  • Nincs szükség hostesszek igénybevételére, elegendő egyetlen kapcsolattartó az Állásbörze időtartama alatt, aki kérdés esetén rendelkezésre áll.
  • Lehetőséged lesz közvetlenül kapcsolatba lépni a hirdető cég képviselőjével.
  • Cége irodájából, számítógépen keresztül bonyolíthatja jelenlétét. Mindössze számítógép és internet kapcsolat kell hozzá.
  • Jelentkezési csomagodat könnyen és gyorsan, pár gombnyomással eljuttathatod a hirdető cégnek.
  • Az ELTE Magyarország legjobb egyeteme*, mind oktatóink, mind hallgatóink kvalitásait tekintve.
  • Kifejezetten az ELTE képzéseire szabott állások várhatók.
  • Az ELTE-n rendkívül széles spektrumon tanulnak hallgatóink (jogász, tanár, tanító, gyógypedagógus, régész, média szakember, közgazdász**, mérnök, informatikus, vegyész, biológus, csillagász, szociológus, szociális munkás, politológus, stb.).
  • Széles hirdetői spektrum várja az érdeklődőket: a multinacionális vállalatoktól a közintézményekig.
  • Duális képzési rendszer, mérnök hallgatóink tanulmányaik mellett az első félévtől kezdve munkahelyeken szerezhetnek tapasztalatot.
Ha érdekel a lehetőség, jelentkezz!
  • Képzések Budapesten, Szombathelyen, és Nyíregyházán is. 30.000-es hallgatói bázis.

• Rengeteg több nyelvet beszélő, felkészült friss diplomás (angol, német, francia, arab, bolgár, orosz, cseh, dán, japán, kínai, koreai, svéd…).

• Hallgatóink nyitottak a tanulmányaik melletti munkavégzésre.

Ha érdekli a lehetőség, várjuk jelentkezését!

* HVG 2018-as felsőoktatási rangsora
** 2018 szeptemberétől a Gazdálkodástudományi Intézetében gazdálkodás és menedzsment, kereskedelem, marketing, pénzügy, számvitel, nemzetközi gazdálkodás, műszaki menedzser szakon is képezzük hallgatóinkat.