Az Egyetem megnyitja kapuit: Ásványtár NOVEMBER 13.

Az Alumni Központ tavasszal indult új sorozata keretében az érdeklődők az Egyetem nagy múltra visszanéző épületeinek, helyszíneinek történetét és rejtett kincseit ismerhetik meg. Az Egyetem megnyitja kapuit az őszi félévben is folytatódik: a szeptember 21-i Ásványtár látogatásra a helyek már beteltek, de a nagy sikerre való tekintettel további alkalmakat fogunk meghirdetni, amire már most várunk előjelentkezéseket.

A közel 250 éves gyűjtemény 2002 óta található a Lágymányosi Campuson, ahol a felújított műemléki szekrényekben csodálhatjuk meg a több mint 30 000 példányt magába foglaló gyűjteményt. Az Ásványtáron Dr. Weiszburg Tamás igazgató kalauzolja végig az érdeklődőket.

Időpont: 2017. november 13 (hétfő) 16:00

Helyszín: ELTE TTK Ásványtár (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C

A PROGRAM INGYENES, DE REGISZTRÁCIÓKÖTELES! KÉRJÜK, HA SZERETNE RÉSZT VENNI A SÉTÁN, TÖLTSE KI AZ ALÁBBI ÍVET!

Látogatás az Ásványtárba, november 13. - Regisztráció

A csillagozott (*) mezők kitöltése kötelező.

A program elején név szerinti regisztráció lesz, ezért kérjük, minden érdeklődőt egyenként, név szerint legyenek kedvesek regisztrálni!

Ha olyan nevében szeretne regisztrálni, aki nem rendelkezik e-mail címmel, akkor a név mezőbe egymás után, vesszővel elválasztva kérjük minden vendég nevét feltüntetni!

Köszönjük

Ekkor alapították az ELTE-t.