Az Egyetem megnyitja kapuit: Ásványtár

Az Alumni Központ tavasszal indult új sorozata keretében az érdeklődők az Egyetem nagy múltra visszanéző épületeinek, helyszíneinek történetét és rejtett kincseit ismerhetik meg. Az Egyetem megnyitja kapuit az őszi félévben is folytatódik: szeptember 21-én az Ásványtárba látogatunk.

A közel 250 éves gyűjtemény 2002 óta található a Lágymányosi Campuson, ahol a felújított műemléki szekrényekben csodálhatjuk meg a több mint 30 000 példányt magába foglaló gyűjteményt. Az Ásványtáron Dr. Weiszburg Tamás igazgató kalauzolja végig az érdeklődőket.

MIVEL A PROGRAM IGEN NAGY ÉRDEKLŐDÉSRE TALÁLT, FOLYAMATBAN VAN AZ ÚJABB IDŐPONTOK EGYEZTETÉSE.

KÉRJÜK, HA SZERETNE RÉSZT VENNI EGY KÉSŐBBI SÉTÁN, TÖLTSE KI AZ ALÁBBI ELŐJELENTKEZÉSI ÍVET!

Látogatás az Ásványtárba - Előjelentkezés

A csillagozott (*) mezők kitöltése kötelező.

Kérjük, minden érdeklődőt egyenként, név szerint legyenek kedvesek regisztrálni!

Ha olyan nevében szeretne regisztrálni, aki nem rendelkezik e-mail címmel, akkor a név mezőbe egymás után, vesszővel elválasztva kérjük minden vendég nevét feltüntetni!

Köszönjük

Ekkor alapították az ELTE-t.