A projekttervezés és pályázatírás alapjai

A tréning a projekttervezés és a pályázatírás alaplépéseivel ismerteti meg a jelentkezőket, elsősorban a hazai pályázatok gyakorlati bemutatásán keresztül.

A tréningre azok jelentkezését várjuk, akik szívesen megismerkednének a projekt és a projektek megtervezéséhez szükséges alapfogalmakkal (projekt fogalma, projekt ciklus menedzsment, problémafa, célfa, brainstorming, SMART, SWOT, PEST, pályázati kiírás eleme, pályázat részei, pályázati adatlap kitöltése, pályázat benyújtásának és elbírálásának lépései), elsősorban civil, gyakorlati példákon és esetbemutatásokon keresztül.

A foglalkozás kifejezetten kezdők számára indul; aki már részt vett pályázatírásban, projektek megvalósításában, kérjük, érdeklődjön haladó tréningünkről (uniós pályázatok és pályázati menedzsment) a kepzes@karrier.elte.hu e-mail címen.

A képzés időpontja: 2017. december 7-8-9. (9.00-18.00)

A képzés helyszíne: ELTE Ajtósi Dürer Sori Kollégium, 1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 23.

Oktató: Karsai Szilvia – pályázati szakreferens

• Gyakorlás

3. nap
Gyakorlat

A képzés sikeres teljesítését igazoló dokumentum:

A képzés elvégzéséről tanúsítványt állít ki az ELTE Szolgáltató Központ, azonban a sikeres pályázatírói tevékenység ellátásához gyakorlat és saját tapasztalatok megszerzése is szükséges a képzésen hallott alaplépések elsajátítása mellett.

A képzés díja:

A képzés díja ELTE kedvezménnyel (ELTE hallgatói vagy dolgozói jogviszony, Alumni kártya) 35.000 Ft (27.560 Ft + ÁFA). A kedvezményre nem jogosultak 45.000 Ft (35.435 Ft + ÁFA) áron tudják igénybe venni a képzést.

A kedvezményre való jogosultságot a képzési szerződés leadásakor igazolni szükséges!

• ELTE hallgató esetén NEPTUN-kóddal
  • ELTE Alumni esetén Alumni kártyával
  • ELTE dolgozó esetén munkaügyi törzsszámmal

Amennyiben Alumni Kártyát szeretne igényelni, azt a titkarsag@alumni.elte.hu email címen teheti meg. A tárgy mezőbe írja bele, hogy a Szóvivő- és sajtóreferens-képzéshez szeretné igénybe venni a kártyát, ezzel meggyorsíthatja az igénylés folyamatát!

A jelentkezés menete:

1) Első lépésként az oldal alján, az ELŐJELENTKEZÉS mezőinek kitöltésével előjelentkezhet képzésünkre. Automatikus válaszlevelünkben megküldjük a képzési szerződést.

2) A jelentkezés akkor válik érvényessé, ha a jelentkező a megküldött képzési szerződést 2 példányban (céges jelentkező esetén 3 példányban) kitöltve, kinyomtatva és aláírva, az előjelentkezés időpontjától számított maximum 7 napon belül (november 21. után jelentkezőknek legkésőbb november 28-ig) eljuttatja az ELTE Karrierközpont irodájába (1056 Budapest, Szerb utca 21-23. földszint 5. terem).

Jelentkezési határidő: 2017. november 28.

A képzés létszáma:

A képzést 13 vagy több jelentkező esetén tudjuk elindítani a meghirdetett dátummal (amennyiben nem gyűlik össze a szükséges létszám a képzés elindítására, a jelentkezők várólistára kerülnek). A létszám alakulásáról az ELTE Karrierközpont a jelentkezőket írásban tájékoztatja, lemondás esetén az esetlegesen befizetett képzési díjat visszatéríti.

A jelentkezésről, fizetési módokról az ELTE Karrierközpont ügyfélszolgálatán vagy a kepzes@karrier.elte.hu elektronikus levélcímen lehet érdeklődni.

ELŐJELENTKEZÉS:

A képzésre alább tud előregisztrálni. Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a mezők kitöltése csak előjelentkezésnek minősül, a jelentkezés akkor válik hivatalossá, ha a válaszlevelünkben megküldött képzési szerződést 2 példányban (céges jelentkezők esetében 3 példányban) kitöltve, kinyomtatva és aláírva, az előjelentkezés időpontjától számított 7 napon belül (november 21. után jelentkezőknek legkésőbb november 28-ig) eljuttatja az ELTE Karrierközpont irodájába (1056 Budapest, Szerb utca 21-23. földszint 5. terem).

A csillagozott (*) mezők kitöltése kötelező.

Ha hallgató, csak akkor töltse ki!

Ezt olvastad már?